![Безпечний освітній процес з SWEETONDALE](/upload/iblock/aa6/20h0pb2j9gd289nsf41w4ahdv69t1e3u/%D0%A8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%20%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F_%D0%93%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B0%D1%85%D0%B0.png)
У Фастівському районі продовжується капітальне будівництво укриття для учнів Мархалівської гімназії. Нове спорудження, площею 366 м² та розраховане на перебування 235 осіб, буде забезпечувати захист дітей в разі надзвичайних ситуацій. Роботи було розпочато восени 2023 року. Підрядник успішно виконав підготовчі демонтажні роботи, а також монолітні роботи, завершивши їх на 93%. Зараз будівельники зосереджені на проведенні гідроізоляції стін укриття та утепленні. В якості теплоізоляційного матеріалу вибрано екструзійний пінополістрол XPS CARBON PROF. Цей матеріал забезпечить комфорт і енергоефективність приміщення. Згідно з проєктом, внутрішні сходи та металеві двері будуть встановлені з урахуванням вимог протипожежної безпеки. Після завершення робіт будівельники виконають утеплення та оздоблення приміщень, які в мирний час будуть використовуватися для проведення гуртків і різноманітних заходів для учнів гімназії. Зараз у Мархалівській гімназії навчається 117 учнів, які тимчасово навчаються у іншому закладі освіти найближчому населеному пункті, доки будівництво не буде завершено. (Підготовлено на основі матеріалів Київської обласної державної адміністрації.)